В одному з музеїв Полтави експонують російську військову техніку, яку знищили під час оборони України. Це танк, бойова машина піхоти та бронетранспортер. Про це Суспільному розповів науковий співробітник закладу Микола Білокінь. За його словами, спалену техніку до Полтави привезли військові.

Зруйновану російську військову техніку до полтавського музею приблизно три місяці тому привезли із Тростянця та Охтирки, що на Сумщині. У закладі її вирішили експонувати. Окрім бойової машини піхоти, представили ще й танк та бронетранспортер.

"Усе, що лишилося від спаленого бронетранспортеру. Я думаю, що він використовувався як командний пункт. І сьогодні ви бачите те, що лишилося від цього командного пункту – груда металу іржавого, непотріб", – каже науковий співробітник музею в Полтаві Микола Білокінь.

У музеї в Полтаві експонують знищену російську військову техніку: звідки вона

Техніку до Полтави привезли військові.

"На сайті в Інтернеті побачили інформацію про всіляку сучасну і минулу техніку військову, і з дітьми прийшли подивитися. Дітям показати, щоб вони знали нашу історію, і минулу, і сьогоднішню", – розповідає відвідувачка музею Марина Волобуєва.

Розширену експозицію у музеї планують представити у жовтні.

Читайте також: У Полтаві влаштували велоекскурсію по історичних місцях: що відвідали

Джерело