Від 21 вересня у Полтаві можна купити картки для розрахунку за проїзд у громадському транспорті. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці "Полтавська картка".

Придбати картки тарифу "Комунальний" та "Єдиний"" в обласному центрі можна від 09:00.

"Проїзний дійсний 30 днів від моменту купівлі або поповнення. На проїзному налічується 60 поїздок з можливістю пересадки протягом 35 хвилин. Поїздки переносяться з одного місяця на інший. Кількість поїздок, які залишилися, та час пересадки можна побачити на квитку внизу", йдеться в повідомленні.

Поповнювати картку можна через агентів з продажу або через онлайн-сервіси. Це можна робити лише один раз на місяць.

У Полтаві розпочали продаж додаткових проїзних карток для громадського транспорту Що відомо: Продаж тарифних карток для громадського транспорту у Полтаві розпочали 28 червня. Нині п ридбати можна картку «Гаманець». З 11 червня у полтавському громадському транспорті підвищили вартість проїзду. У тролейбусах – до 10 гривень, у комунальних автобусах – до 12, а в приватних – до 15 гривень. 12 липня 2021-го у Полтаві презентували моделі впровадження електронного квитка у громадському транспорті. Свої напрацювання презентували дві компанії, які раніше впроваджували такі сервіси в інших містах України. У Полтаві 10 серпня 2021-го року конкурсна комісія визначила компанію, яка буде впроваджувати електронний квиток у громадському транспорті. Нею стала полтавська фірма "Фарго Сістемс"

Джерело