У середу, 21 вересня 2022 року, збірна України зіграє перший із трьох матчів Ліги Націй, які пройдуть протягом одного тижня.

Наш суперник – Шотландія, яку цього року ми вже обігравали. Останнім часом з'явилося кілька футбольних новин, які так чи інакше стосуються нас. Перша - УЄФА усунула рашистів від участі у Євро-2024. Вони, у свою чергу, вимагають дискваліфікувати головного тренера нашої збірної Олександра Петракова, який був звинувачений у "дискримінаційних висловлюваннях" та "недотриманні політичного нейтралітету".

Можуть вигнати? Росія поскаржилася на тренера збірної України УЄФА після того, як їх викинули з Євро-2024

Можуть вигнати? Росія поскаржилася на тренера збірної України УЄФА після того, як їх викинули з Євро-2024

Відомо, що Петраков підтримував ЗСУ у своїх інтерв'ю, а також закликав усувати російських спортсменів від усіх змагань. Але ця ситуація швидко знайшла рішення. Президент УАФ Андрій Павелко, у публікації Facebook, заявив, що істерика нашого супротивника – це ніщо. УЄФА давно розглянула їхню скаргу і жодного рішення, яке так чи інакше вимагало усунення Петракова, не було прийнято.

Обійшлося попередженням та незначним штрафом, частину якого сплатила УАФ.

Це все робиться, щоб відволікти нас від підготовки до важливих матчів, чого російська збірна найближчими роками не матиме... ну крім поєдинків з "глибокими" союзниками - Білорусь, Північна Корея, Іран. Росії не буде 9 жовтня 2022 року, у Франкфурті, де пройде жеребкування до Євро-2024.

Джерело