Український футболіст Андрій Ярмоленко долучився до проєкту "Листівки з України" (Postcards from Ukraine). Він озвучив історію зруйнованого окупантами стадіону у Чернігові, аби про злочини російської армії дізнався весь світ. Про це повідомила пресслужба проєкту.

"У наші дні Чернігів мав арену, готову приймати матчі найвищого рівня. А потім почалася війна. Стадіон, який зробив мою дитячу мрію реальністю, рознесли фугасними бомбами", — говорить Андрій Ярмоленко у відео.

Українській аеророзвідці присвятили фігурку LEGO

5 березня 2022 року під час облоги Чернігова була зруйнована східна трибуна. А 11 березня ворожа авіація пошкодила й поле. Стадіон, де протягом десятиліть тренувалися цілі покоління українців, де зростали майбутні чемпіони, де здійснювалися дитячі мрії, зруйнували російські окупанти.

Футболіст Андрій Ярмоленко озвучив історію про зруйнований росіянами стадіон у Чернігові

Андрій Ярмоленко — капітан національної збірної України та її другий бомбардир, автор найшвидшого голу в історії збірної — на 15 секунді матчу. Наразі грає за еміратську команду, яку тренує українець Сергій Ребров.

"Листівки з України" — проєкт Українського інституту, який розповідає про зруйновані памʼятки України. За підтримки USAID створено єдину базу із близько 100 пам'яток, де можна побачити масштаби руйнувань та прочитати історію кожної українською та англійською мовами.

Південнокорейський музикант заспівав українською пісню Дорофєєвої та Пивоварова "Думи"

До проєкту уже долучилися британський актор, відомий за своєю роллю Роберта Кроулі у серіалі "Абатство Даунтон", Г’ю Бонневіль, який озвучив історію зруйнованого Харкова. Та німецький співак Малік Харріс, учасник Євробачення 2022, який розповів про зруйновану пам’ятку у Тростянці (що на Сумщині).

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Джерело