Дружина відомого українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк "поховала" кар'єру модного блогера через своє обличчя. Про це вона розповіла на своїй сторінці у соціальній мережі instagram.

Христина Горняк регулярно радує шанувальників новими фото чи відео, тим самим залишаючись із ними на зв'язку. Дружина телеведучого показує, що відбувається у її житті, інколи ж навіть ділиться переживаннями чи проблемами.

Дружина Володимира Остапчука Христина Горняк

Дружина Володимира Остапчука Христина Горняк

Так, цього разу Христина Горняк заявила, що її мрія бути успішною та модною блогеркою впала. За її словами, вона не може серйозно налаштуватись на зйомку ролика, що заважає зняти його якісно. 

"Не бути мені модною блогеркою, яка знімає класні видосики із серйозним обличчям! Дивитись до кінця (у цьому вся я)", - підписала ролик дружина ведучого. 

Втім, шанувальники з думкою дружини Остапчука не погодилися і заявили, що багатьом людям якраз такі справжні блогери і подобаються. 

"Люблю саме живі емоції, тому що всі ми люди", "Так ще й краще", "Боже яка ви красива", - написали в коментарях. 

Дружина Володимира Остапчука Христина Горняк

Також наш портал інформував,  Аліна Гросу після тривалої мовчанки порадувала шанувальників новиною: "Ми так сумуємо за тобою".

Крім того, ми писали,  співачка М'ята розповіла, як покійний Скрябін "приходив" до неї та запевняв, що Україна переможе окупантів: "Він щось знає".

Джерело