Український пенсіонер збив російський винищувач за допомогою звичайної рушниці. Героя показали на офіційній сторінці МВС України у соціальній мережі Facebook.

Те, що українці народ непереможний, стало зрозумілим ще в перші дні повномасштабного російського вторгнення. Прості люди, які не мають військового досвіду, робили справжні дива і вселяли страх у російських загарбників своїм бойовим духом. Одним із них став і пенсіонер Валерій Федорович.

Побачив літак та почав стріляти: український пенсіонер

Побачив літак та почав стріляти: український пенсіонер

Літній чоловік помітив у небі російський винищувач і, недовго думаючи, взяв у руки рушницю і почав прицільно стріляти. В результаті літак упав. Виявилося, саме цей СУ-34 обстрілював Чернігів, тому своїм вчинком чоловік врятував безліч життів і довів, що українці можуть усі.

"У березні пенсіонер Валерій Федорович взяв свою рушницю і відкрив вогонь по ворожому винищувачу Су-34, який обстрілював Чернігів. Літак упав, а наш герой отримав медаль", - йдеться у повідомленні.

Валерій Федорович також показав, що на згадку залишив собі невеликий "сувенір" - уламок від самого літака.

Також наш портал інформував,  після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки.

Крім того, ми писали,  що в Курській області росії вірять у ЗСУ і наближають нашу перемогу: камаз з "гарматним м'ясом" не доїхав до фронту.

Джерело