І ще одне поповнення обмінного фонду, який стане в нагоді в майбутньому. Бойовик із Луганської області розповів цікаві подробиці про своє перебування на війні. 

Ролик із допитом з'явився на YouTube-каналі українського журналіста та активіста Володимира Золкіна, який регулярно проводить з ними виховні бесіди, проте усвідомлюють усю суть далеко не всі.

Бойовик вирушив на

Бойовик вирушив на

Нещенко Ярославу раптово прийшов повістка у військкомат, і звідти його одразу ж повезли на війну. Цього він не хотів і навіть не збирався воювати. Командування йому сказало, що поїдуть просто фотографуватися і повернуться назад. Однак фотосесія затягнулася практично на півроку. 

У полон потрапив досить кумедним чином. Їм казали, що вони можуть не окопуватись, і просто ніч можуть по черзі чергувати, щоб не сталося жодних інцидентів. Вони послухалися, і просто всі лягли спати. 

У цей же час до них підійшли українські захисники і тихо полонили. Усі дійшли висновку, що сон продовжує життя, оскільки у разі суперечки полегло б кілька людей точно. А так все закінчилося цивільно, і всі залишилися живими.

Бойовик вирушив на

Далі був дзвінок дружині, яка дуже сумує за чоловіком. Вона намагається щосили добитися повернення чоловіка додому, але росіяни постійно зривають обміни. Якщо українська сторона зацікавлена ​​в тому, щоб повернути наших людей додому, то там же начхати на їхню долю. 

"Коли тебе випустять? Я зробила все, я писала заяви, я їздила в адміністрацію, я їздила скрізь, я все писала, зай.

Бойовик вирушив на

Їхнього спільного знайомого також забрали воювати, і не просто так. Його здала власна мати на війну, а причина крилася в одному: "Бухал, заї**в". 

А тим часом практично вся вулиця їхня полегла, і чоловіків практично не залишилося в місті. Чи все це було того? Звичайно, ні. І звинувачувати в цьому потрібно лише путіна, та його амбіції. 

Раніше повідомлялося, що Борис Акунін розповів, чому революція в Росії вже неминуча

Також Олексій Арестович закликав українців не шукати в кожному слові ОПУ зраду

Джерело