Волонтерська діяльність Благодійного фонду "Support Kherson" розпочалася з перших днів окупації Херсона. Команда організувала рух спротиву - розвішували жовто-блакитні стрічки по місту.

Останнім, після переслідувань і обшуків, з окупованого міста виїхав голова фонду Нісар Ахмад.

"Я довгий час був в тимчасово окупованому Херсоні та на власні очі бачив як людям важко. Як тільки виїхав, то вирішив створити благодійний фонд на підтримку Херсонщини". - розказав Нісар Ахмад.

На підтримку жителів в окупації, херсонці створили Благодійний фонд

Трохи менше ніж місяць тому хлопці заснували благодійний фонд "Support Kherson" і за кілька днів після реєстрації зібрали вантаж, зокрема ліки та харчі для Херсонщини. Волонтери доставили допомогу у розмір 10 тонн до Кочубеївської і Нововоронцовської громад.

"Наш візит було спрямовано на допомогу медикаментами. Весь вантаж ми розподілили на три частини. Найбільшу передали волонтерам червоного хреста, які особисто їх доставлять в Херсон. Іншу частину, розподілили між Кочубеївською громадою та військовими", - каже чоловік.

Дорога до тимчасово окупованих сіл небезпечна і нелегка, говорить волонтер Юрій Бережний. Доводиться і під обстрілами працювати. Чоловік розповів, що два тижні тому вони потрапили під обстріли військовими РФ. Одразу після відгрузки.

"Нам пережити обстріли допоміг досвід життя в окупації. Ми залягали. Перележали та поїхали далі працювати", - говорить волонтер.

Крім допомоги громадам, волонтери передали військовій частині 3056 портативну сонячну електростанцію, маскувальні сітки та спальні мішки.

Читайте також: Херсонські студенти взяли участь у виставці "Вольнанова" в Черкасах "Поїхали далі!": в столиці під час показу херсонського travel-шоу зібрали гроші, які підуть на допомогу ЗСУ "Війна очима дітей". Священник з Херсона організував конкурс малюнків для дітей

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело