Ворог опинився у вогняному кільці та панікує: що відбувається під Херсоном

Ворог опинився у вогняному кільці та панікує: що відбувається під Херсоном
Російські окупанти підсилюють кожен кілометр фронту на Херсонщині, чекаючи контрнаступ ЗСУ. Однак через знищення мостів у регіоні росіяни не можуть перемістити достатню кількість техніки на правий берег, щоб уникнути “вогняного кільця” від ЗСУ.

Про ситуацію на Херсонщині розповів льотчик-інструктор і військовий експерт Роман Світан в етері Апостроф TV.

Угрупування окупантів на правому березі Херсонської області опинилися в складному становищі, а виправити його майже неможливо через знищення логістичних шляхів для підкріплення.
“Після удару ЗСУ по мостах Херсонщини, окупанти намагаються навести пантонні переправи та застосовують баржі для перекидання важкої техніки. Але та кількість важкої техніки, яка потрібна окупантам на правому березі, не порівняється з можливостями її перекидання. Тому угруповання окупантів на правому березі опинилися у вогневому котлі та втратили свій наступальний потенціал. Там подавлена ППО, і наша авіація себе там відчуває дуже добре, завдаючи ударів. Тому дуже скоро як на правому березі Херсонщини, так і на лівому скоро буде контрнаступ ЗСУ”, – скащав Світан.

Водночас росіяни не знають чого саме очікувати від ЗСУ і тому намагаються укріплювати фронт: перекидають БТГ, РЛС і РЕБ. Вони підвищують щільність оборони й готуються до атак українського війська з повітря.

“Росіяни на всьому фронті чекають контрнаступу ЗСУ. Вони уявлення не мають про задум ЗСУ, тому намагаються хоч якось підсилити кожен кілометр фронту, що будуть перекидатися резерви ЗСУ. Тому намагаються якось збільшити кількість БТГ, але це як мертвому припарка, вони погоди не роблять. Просто намагаються підвищити щільність оборони. А те що вони підтягують РЛС та РЕБ, говорить про те, що ворог готується до атак ЗСУ з повітря. Прикривають якісь об’єкти рівня ППО”, – зазначив експерт.

У зв’язку з цими подіями серед російських окупантів зростають панічні настрої. Ворог деморалізований успіхами ЗСУ на Херсонщині, тому що планував залишитися тут назавжди.

“Тому деяких точках фронту у росіян панічні настрої, бо розуміють, що у ЗСУ є чудові резерви і в будь-яку пробиту шпарину ЗСУ пройдуть і розширять миттєво. Тому паніка дуже відчутна”, – розповів Світан.

Крім того, уже є розуміння, що країна-терорист Росія не буде відповідати ядерним ударом на удари ЗСУ по півдню України й Криму.

“Відповісти на удари по Криму та півдню, Путін точно не відповідатиме ядерним ударом. Тобто фактично він нічим не може відповісти. Путіну вже чітко пояснила міжнародна спільнота що навіть розмови про ядерну зброю закінчаться для росіян дуже погано”, – наголосив військовий експерт.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що російські окупанти звіріють у Херсоні через наближення ЗСУ.

Сообщение Ворог опинився у вогняному кільці та панікує: що відбувається під Херсоном появились сначала на NEWS TiME.

Джерело