Встановили нові бордюри, проклали мережу водогону та облаштували пішохідні переходи. У Вінниці завершується капітальний ремонт вулиці Якова Шепеля. Протягом двох місяців робітники уклали 700 метрів нижнього шару асфальту. Роботи тут розпочали 23 лютого, але через активний наступ Росії призупинили. Тоді загальна вартість проєкту була 27 млн. грн.

З восьмої ранку 19 серпня до 21 години 20 серпня тут перекрили рух для приватного транспорту. Його пустили в об’їзд вулицями Якова Гальчевського, Маріупольській та Данила Нечая. Громадський транспорт рухається без змін.

"Сьогодні громадський транспорт, приватний перекритий. На завтра плануємо повністю перекривати рух. Сьогодні повністю завершуємо вирівнювальний шар, завтра за один день маємо укласти фінішний шар", — каже дорожній працівник Віктор Прокопчук.

Встановили нові бордюри та облаштували пішохідні переходи: у Вінниці завершується капітальний ремонт вулиці Якова Шепеля

Аби укласти вирівнювальний шар — дорогу спершу очищають під пилу. Далі — просмолюють. За асфальтоукладачем їздять одразу три дорожніх катки.

Працівники підприємства "Спецбудстроймонтаж" завершують підключати електромережі. Виконавець робіт Віктор Урсу каже, що інженерні комунікації тут тепер прокладені під землею.

"Забираємо повітряну лінію і переключаємо на кабельну: для того, щоб над дорогами не проходили кабелі. Дозволяє зробити естетично і якісніше. Коли вітряна погода, коли велика машина, якийсь негабарит може везтися. Більш якісно буде подаватися напруга споживачу. Не буде таких перебоїв", — каже Віктор Урсу.

Під час капремонту також замінили мережу водогону. Уже встановили LED-освітлення.

"Зняли, фрезанули повністю асфальт, тротуар повністю перероблений. Нові бордюри, нові поребрики, новий асфальт. Викопували котловани, всипалися. Нові комунікації, майже все перероблялося", — каже Віктор Прокопчук.

Пішохідні доріжки облаштували по обидва боки вулиці. Велодоріжку відокремили бетонним поребриком. Її ширина — 2,5 метри

"Велодоріжка йде по одній полосі, переходить через пішохідний і далі продовжується", — каже Віктор Прокопчук.

Відповідно до проєкту, тут встановили чотири павільйони для зупинок громадського транспорту. Також мають висадити до пів сотні дерев.

"Що вже говорити, тут он подивися. І дитина, і старе скаже — файно", — каже вінничанин Василь.

Вінничанка Любов Володимирівна говорить, що тепер чекають ще на облагородження парку, який поряд з вулицею Шепеля.

"Безумовно, що краще, і освітлення тепер хороше у нас є, і доріжки уже є. Буде набагато краще, ніж було. І зараз на Старому місті у нас дуже гарно облагородили. Ще якби нам тут парк якийсь зробили, то буде взагалі добре", — каже Любов Володимирівна.

Читайте також Встановити сквер із сакурами: вінничанка просить не відновлювати Будинок Побуту На підприємствах, які переїхали на Вінниччину із зони бойових дій, створено майже 600 робочих місць

Джерело