У селі Гурівщина Бучанського району після підготовчих робіт розпочалося будівництво медичної амбулаторії – було закладено фундамент нової будівлі. Навесні, внаслідок влучання снаряду російських військових, медзаклад був зруйнований вщент.

Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

Зазначається, що будівництво медзакладу ведеться в межах підписаного 15 червня Меморандуму про партнерство і співпрацю між Міністерством охорони здоров’я, Футбольним клубом "Динамо" (Київ) та Київською обласною військовою адміністрацією.

У Бучанському районі будують амбулаторію на місці знищеної росіянами

"Амбулаторія створюється з урахуванням кращих європейських стандартів та буде максимально комфортною для пацієнтів. Медзаклад оснастять теплою підлогою, сучасним обладнанням та альтернативними джерелами опалення. Планується, що "первинка" відкриє свої двері для понад 5 тисяч пацієнтів вже наприкінці року", — йдеться у повідомленні Київської ОВА.

Що відомо Станом на початок серпня у Київській області 18 медичних установ у чотирьох районах були відремонтовані і відновили свою роботу. За даними Київської ОВА, через російську військову агресію на Київщині було пошкоджено 103 заклади охорони здоров'я. Два із них зруйновані повністю. Читайте також

"До лікарні могли дістатися лише ті, кого не постріляли по дорозі" — історія лікарів Бучі

"Біжи допомагати не до того, хто кричить, а до того, хто мовчить" — історія лікаря з Бучі

"Звичайне життя стаціонару, тільки пацієнти усі з кульовими пораненнями", — хірург з Ворзеля

"Падаю біля "швидкої", на колінах повзу у підвал" — історія лікарки з Києва

"Поранення, перев’язки, новини, потім знову поранення, перев’язки, новини" — історія лікаря "Охматдиту"

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Джерело