На війні проти росії загинула військова та відома запорізька активістка Юлія Чайка. Своє життя за Батьківщину жінка віддала вночі на 19 серпня.

Про обставини загибелі Юлії не повідомляють. Відомо, що у неї залишився 8-річний син.

Юлю не могло зупинити нічого. В принципі нічого. Коли Юля вважала щось правильним, вона просто робила це, не звертаючи увагу на жодні перепони. Навіть сьогодні її не зупинили – просто дали їй весь Всесвіт. І трохи тиші. Юлія Чайка зі запорізького осередку “ДемСокири” загинула сьогодні вночі на фронті,
– мовиться у повідомленні.

“Її не могло спинити нічого”: на фронті загинула військова Юлія Чайка

У “Демократичній сокирі” додали, що військову у Запоріжжі знали всі. Вона наче “літала” над містом. У жінки завжди були нові ідеї, над якими вона працювала.

Додамо, що на фейсбук-сторінці Юлія Чайка написала у графі “про себе” про те, що російським окупантам – смерть.

“Була вічним двигуном”: як у соцмережах згадують загиблу “Ти була “вічним двигуном”. 24/7 365 днів на рік… Ще одна прекрасна українка, любляча мати, вірна донька своєї Батьківщини, військовослужбовиця, справжній воїн і борець…. загинула. Завжди здається, що вийде дистанціюватись і спокійніше реагувати на загибель знайомих тобі людей. Але це нереально”; “За кожного боляче, але це особливий випадок. Давно були знайомі… Вона була крута. Залишився гарний син… Перемога дається нам дуже дорого. Вона коштує нам найкращих. Сподіваюсь, все це було не дарма”;
“З кожним днем своїх стає дедалі менше. Легких хмаринок тобі на небі, яскрава дівчино”;
“Я знав її і дуже любив: прекрасну, щиру, чесну, яскраву. Ми зрідка спілкувались, але завжди підтримували одне одного. Обмінювались книгами. І я так і не прочитав ту, яку подарувала мені Юля востаннє. Ми обмінювались досвідом, радились, сперечались, пліткували і точно поважали думку кожного з нас. Юлю, у мене сльози на очах, егоїстичні сльози, бо мені тебе не вистачатиме”.

Джерело