Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у інтерв'ю «24 каналу» сказав, що рашисти змінюють свою стратегію пропаганди. Він зазначив, що раніше Росія досить примітивно працювала з пропагандою, а тому Україні не було складно відпрацьовувати контрнаступ. Однак зараз ворог удосконалився: вибудовує складніші конструкції й додає до них реальні факти.

Наприклад, напередодні візиту президента Туреччини Реджепа Ердогана до Львова пропагандисти заявили, що Ердоган – потужний гравець в регіоні, а тому може передавати суттєві пропозиції з обох боків. Проте Подоляк запевнив, що формувати порядок денний на переговорному процесі буде лише Україна.

«Тиснути на президента України чи ультимативно щось пропонувати – неможливо. Навпаки, президент буде жорсткіше реагувати на все це. Багато інформації про те, що Ердоган привіз якісь ультиматуми Путіна і буде щось пропонувати – елемент великої інформаційної програми, яку проводить Росія», – наголосив Подоляк.

Банкова розповіла, як ворог використовує Ердогана для пропаганди 

Крім того, Подоляк переконаний, що на поступки Росії не погодиться й українське суспільство. Адже після пів року кривавої війни «люди хочуть зупинити Росію, поставити її на коліна та вигнати з України». 

Напередодні, 18 серпня, Ердоган приїхав до України. 

Як відомо, Туреччина намагається прискорити зустріч Володимира Зеленського і Володимира Путіна, бо розуміє негативні наслідки російсько-української війни для чорноморського регіону.

Також учора Зеленський назвав умову для переговорів із Росією. 

Тим часом британська розвідка вважає, що Росія повністю програла інформаційну війну в нашій країні та країнах Заходу.

Джерело