Захисники одного з прикордонних підрозділів, який захищає рубіж по Сіверському Донцю, ліквідували двох ворожих диверсантів, які збирались форсувати річку у складі загону. Про це повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.

«Військовослужбовці Держприкордонслужби України разом з Силами оборони продовжують утримувати визначені рубежі й завдавати максимальних втрат російським загарбникам. Засідка одного з прикордонних підрозділів, який обороняє рубіж по Сіверському Донцю, виявила групу окупантів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що диверсанти перед форсування водойми зняли та склали до наплічників форму й екіпіровку, вочевидь, для зручнішого подолання перешкоди. Саме у цей момент прикордонники й нанесли вогневе ураження. Влучним вогнем двох ворогів було знищено, ще один окупант дістав поранення, а решта диверсійної групи не маючи успіху відійшла.

Намагалися форсувати річку: прикордонники ліквідували диверсантів

За минулу добу українські захисники ліквідували близько 400 окупантів. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну знищено приблизно 44 700 рашистів.

Джерело