В Одесі планують встановити інсталяцію "Дитинство.2022", що присвячена дітям, які загинули під час повномасштабної війни. Про це повідомили в Одеській ОВА.

Інсталяція складатиметься зі 118 протитанкових установок, які будуть розміщені на площі перед будівлею Одеської обласної військової адміністрації, на проспекті Шевченка.

"На верхніх швелерах будуть розташовані перевернуті солдатські каски, в яких висадять квіти. Це - фундамент духовності, який навіть в таких жорстких реаліях буде проростати світлими фарбами. Діти спільно з художниками додадуть фарб, розфарбовуючи "горщики" для квітів улюбленими кольорами, емоціями та враженнями" — розповіла директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОВА Олени Олійник.

В Одесі планують встановити інсталяцію, присвячену дітям, які загинули під час війни

За словами автора інсталяції Андрія Любова, кожна квітка символізує дитину, у якої війна забрала життя. Загалом за офіційними даними, від початку бойових дій в Україні загинула 361 дитина, ще більше отримали поранення різного ступеню важкості.

Читайте також Брати, які отримали поранення під час ракетного удару по Сергіївці, відправилися на реабілітацію до Австрії В Одесі проводять акторські інтенсиви для дітей-переселенців В Одесі студентів іноземних вишів не випускають на навчання за кордон. У країні не створили відповідних комісій

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Джерело