Український артист Дмитро Шуров має власний та дуже успішний сольний проект Pianoбой, а в минулому він був клавішником "Океану Ельзи", "Esthetic Education" та Земфіри. Нині він відважно захищає країну на культурному фронті, дає концерти та допомагає ЗСУ.

Дмитро Шуров повідомив, що став музичним продюсером у Нацвідборі конкурсу Євробачення-2023. Артист заявив, що музика під час війни – це теж зброя та дуже потужна. Він також хоче, щоб вся Європа почула талановитих українців, які зараз відважно виборюють свою свободу.

Pianoбой став продюсером Нацвідбору на

Pianoбой став продюсером Нацвідбору на

"Я знаю, що такі люди в нас є, і, хоча зараз творити дуже важко, я запрошую і закликаю музикантів всіх стилів та жанрів терміново братись за улюблений інструмент і долучатись до відбору", - написав Шуров.

Прийом заявок на сайті триватиме до 15 жовтня і цього року чимало змін зі складом журі та участю. Наприклад, оцінювати таланти будуть ті зірки, яких виберуть саме українці за допомогою онлайн-голосування. А ще Шуров попередив, що обрана учасниками пісня має зберігатись у секреті до відбору. 

Фінал національного відбору відбудеться у грудні, у Києві.

"Всі ми хочемо, щоб цей відбір був новою сторінкою, давайте відповідально поставимось до всіх нюаснів і разом уникнемо нікому не потрібних зашкварів", - зазначив музикант.

Раніше ми писали про те, що Pianoбой довів, наскільки доречна та ефективна творчість під час війни, забезпечивши ЗСУ всім необхідним: "Нація переможців"

Джерело