Багатодітний батько Анатолій Рюхін, молодший сержант з позивним “Тоха”, хоч і звільнений від військової служби, але все одно пішов на війну. Каже, що воює за спокій своїх дітей. Хоча вже давно міг бути вдома, поруч з нащадками. 
 
Троє неповнолітніх діток чекають на батька вдома. Двоє синочків та донечка нудьгують за татком та щодня намагаються додзвонитися. Принаймні почути такий рідний голос.
 
“Переживають, чи все спокійно, – каже “Тоха”. – Моляться за мене. Бо знають, що краще, як батько, ніхто не захистить свою родину від біди”.
 
 
Молодший сержант Анатолій Рюхін проживає на Івано-Франківщині, розповідають на сторінці 10 гірсько-штурмової бригади.  А східні кордони країни захищав ще в період АТО: “За плечима – два роки АТО. Нині вже шостий місяць повномасштабної війни. Кривавої та жорстокої. Тут я втрачаю найкращих друзів. Але й здобуваю віру в мир та спокій навколо”.
 
“Тоха” – гранатометник коломийської “десятки”. Відпрацював за призначенням кілька важких боїв.
Холоднокровний боєць успіхами в битвах не вихваляється. Збирає сили для чергового виїзду, який наблизить основну перемогу.
“Хай би вже швидше війна закінчилася. Хай би нам вдалося нарозумити того нелюда путіна, – зауважує “Тоха”. – Так хочеться спокою. Й у мирній Україні виховувати своїх любих діток”.
 
Звільнений від служби, але все одно воює: історія гранатометника коломийської “десятки”
Звільнений від служби, але все одно воює: історія гранатометника коломийської “десятки”

Джерело