В Україні є ще один незвичайний батальйон, який має назву "Монако". Туди входять українські депутати, бізнесмени та судді, які під час війни вирішили розважитися на Лазурному узбережжі. 

Про це йдеться у розслідуванні "Української правди".

Справа в тому, що безліч українських олігархів та бізнесменів під час війни вирішили втекти за кордон. Поки звичайні люди захищають свої землі, і постійно живуть у страху, вони живуть життя в Монако.

Українські олігархи об'єдналися у батальйон

Українські олігархи об'єдналися у батальйон

Зокрема, йдеться про Костянтина Жеваго, братів Ігоря та Григорія Суркіса, забудовника Вадима Єрмолаєва, а також депутата Київради Вадима Столара. 

За словами автора розслідування, у Монако кожні п'ять хвилин можна зустріти автомобіль із українськими номерами. Мабуть, дуже складно їм дається ця війна і доводиться ховатися за тисячі кілометрів.

Українські олігархи об'єдналися у батальйон

Також там була помічена яхта одного з найбагатших в Україні людей Костянтина Жевагона. 65-метровий корабель коштує не менше 70 мільйонів доларів, і назва її – "Z". Раніше він зазначав, що це лише перша буква його прізвища, і не має нічого спільного з російською свастикою. Ще у 2019 році його оголосили у розшук, і з того моменту в Україну він так і не повернувся. 

Родина Григорія Суркіса вже майже півроку відпочиває у розкішних апартаментах п'ятизіркового готелю Монако. Вони виїхали у перші дні двома автомобілями.

Українські олігархи об'єдналися у батальйон

Бізнесмен із Дніпра Вадим Єрмолаєв любить розважатися у місцевому казино під назвою "Монте-Карло", де регулярно можна побачити його автомобіль Bentley. 

Депутат "ОПЗЖ" Вадим Столар їздить Лазурним узбережжям на Mercedes GLS з київською реєстрацією. За кілька днів до війни він втік і так і не повернувся. Живе у найдорожчому районі місцевості, де є нерухомість навіть у Ріната Ахметова. 

В аеропорту Ніцци журналісти зустріли втікача суддю, колишнього голову Вищого господарського суду Віктора Татькова.

І це лише мала частина того, що удалося побачити журналістам на цих курортах. Насправді українська «діаспора» мільярдерів набагато більша, і батальйон "Монако" продовжує зростати. А ми продовжуємо щодня боротися за свою свободу та перемогу.

Раніше повідомлялося, що полонений окупант надивився телевізора, і вирушив воювати через  "тиранію Києва" народу Донбасу.

Також, Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників:  зі шкільного двору одразу в Україну

Джерело