Удар по Україні на День Незалежності може бути з трьох сторін, – Жданов

Удар по Україні на День Незалежності може бути з трьох сторін, – Жданов

Військовий експерт навів приклад з обстрілом Кременчука, коли російські варвари випустили 74 ракети з різних напрямків.

24 серпня, коли Україна святкуватиме День Незалежності, Путін може віддати наказ по масованому ракетному удару, який буде здійснено з трьох різних напрямків. Одне з них – це Білорусь.

Як повідомляє ТСН, таким прогнозом поділився військовий експерт Олег Жданов.

“На мій погляд, у Білорусі йде підготовка, і, швидше за все, вони робитимуть масований удар. Масований удар – це залучення максимальної кількості пускових установок, або максимальної кількості випущених ракет”, – каже експерт.

За його словами, вдарити по Україні можуть із трьох сторін, як це було під час обстрілу Кременчука.

“Згадайте, коли був масований удар по Кременчуку. Тоді було 74 ракети з трьох напрямків: Білорусі, Російської Федерації та Чорного моря. Швидше за все, можливий варіант саме такий: що з трьох сторін буде завдано удару”, – зазначив Жданов.

Нагадаємо, раніше радник глави Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що якщо РФ почне ракетний удар Києва, відповідь з боку України буде адекватною.

“Стрілянина ракетами по Києву, навіть якщо така станеться, нічого не додасть російським цілям і завданням операції, спробам їх досягти. Нічого не дасть до утримання ситуації, до ситуації можливої ​​оборони того, що вже завойовано. Воно просто безглуздо з усіх боків. Чисто емоційний жест – щоб вбити побільше цивільних і зіпсувати нам свято? По-перше, ми відповімо і зіпсуємо свято набагато більше Російської Федерації. заявив Арестович.

Джерело