Військовий експерт Олег Жданов переконаний, що одного-двх тижнів достатньо для того, щоб знизити бойовий потенціал російських військ та довести до ситуації залишення ними позицій на півдні. Зокрема, у Херсонській області.

Таку думку експерт висловив в інтерв'ю сайту ТСН.ua.

Жданов наголошує, що наразі добре складаються обставини для того, щоб Збройні сили України змусили російських окупантів відступати на підвні. 

Жданов прогнозує, що за два тижні ЗСУ можуть змусити окупантів відступати з півдня

"Ми сьогодні можем планомірно і послідовно виносити всю логістику (ворога - Ред.), що буде дуже сильно впливати на боєздатність частин. Коли у них розпочнеться боєприпасний голод, паливно-мастильні матеріали і продовольство будуть закінчуватися, це угруповування може втратити свою боєздатність. Тоді ми можемо запропонувати їм здатися у полон або відступати. Такий варіант можливий. На мій погляд, одного-двх тижнів достатньо для того, щоб знизити бойовий потенціал російських військ", - висловився Олег Жданов. 

Нагадаємо, російський публіцист Андрій Піонтковський вважає, що визволення ЗСУ Херсона боляче вдарить не лише по рейтингу російського диктатора Володимира Путіна, а й по його авторитету серед своїх. Це може призвести до його відставки, або й до фізичного знищення.

Читайте також:

Окупанти давно готуються: Жданов дав попередження на День Незалежності

"Україна здатна завдати поразки Росії": експерти закликали Байдена "озброїти країну, поки не пізно"

"РФ намагається перейти в наступ на всіх ділянках": військовий експерт заявив, що загострення на фронті уже відбувається

 

Джерело