Марія Вербова останні сім років мешкала у Тернополі, орендувала квартиру в одному з житлових районів, працювала у «Подолянах». 2 березня дівчина як завше взяла з собою рюкзак на спину, телефон та паспорт, і вийшла на вулицю. Відтоді зв’язок з нею обірвався… Марія просто зникла.

Вийшла з квартири і пропала безвісти! Матір розшукує доньку, яка зникла понад пів року тому
Про це нашій редакції розповіла її мати – пані Ганна, і попросила допомогти з пошуками доньки. Востаннє вони розмовляли 1 березня.
Марія Михайлівна Вербова народилась у 1998 році (дату не вказуємо з міркувань безпеки). Цьогоріч дівчині виповнилось 24 роки. Її сім’я родом з села Денисів Козівського району (тепер Тернопільський район). Ганна Степанівна, мати зниклої, наразі проживає на Рівненщині. Натомість її дочка упродовж останніх семи років орендувала квартиру у Тернополі, в районі «БАМу».

Марія на відмінно закінчила школу, вищу освіту здобула в Галицькому коледжі на спеціальності «Туризм». Досягнувши повноліття, дівчина влаштувалась на роботу, аби власноруч заробляти кошти. Вона спершу працювала в «Орнаві», а касиркою у торговельному залі в ТРЦ «Подоляни».

– Востаннє я бачила дочку 23 лютого, за день до війни! Приїжджала провідати її у Тернопіль. Потім ми щодня розмовляли по телефону. Говорили й за день до її зникнення – 1 березня. Марійка сказала, що в неї все добре, нічого нового не трапилось. 2 березня я набрала до доньки, а вона «поза зоною». Відтоді не виходить на зв’язок більше шести місяців, – розповіла згорьована мати.

2 березня Марія Вербова пішла до Тернопільського обласного центру соціально-психологічної допомоги «Родина», що на Коновальця. Відвідавши установу, дівчина вийшла на вулицю і зникла. Як каже пані Ганна, це сталось посеред білого дня і жінка до нині не знає, де перебуває її дитина.

– Маю підозри, що її викрали. Сама вона не могла отак пропасти. Марійка повністю знала Тернопіль, кожну вулицю. Весь одяг залишився у квартирі, валіза стоїть. Речі на місці, тільки бракує смартфона, паспорта і рюкзака, який вона постійно брала з собою, – говорить Ганна Степанівна.

Мати звернулася до Головного управління Національної поліції в Рівненській області, а ще надіслала безліч оголошень про пошуки Марії в різні друковані видання, сайти і телеканали. Правоохоронці взялись за роботу, але поки дівчину ні живу, ні мертву не знайшли.

– На початку серпня до мене зателефонували невідома жінка. Вона сказала, що бачила мою доньку на проспекті Злуки у Тернополі, в житловому кварталі біля «Універсаму». Та, мовляв, жебракувала. Після цього я кілька разів була на тому місці. Розпитувала людей, – каже пані Ганна.

На початку серпня, ділиться спогадами жінка, ніби й сама помітила схожу на доньку дівчину, яка стояла у компанії чоловіків неподалік. Однозначно стверджувати, чи це Марія, Ганна Степанівна не може. Говорить, що як востаннє бачились наживо, дочка була доглянута і з макіяжем. Натомість ця жінка мала обдерту спідницю, поношений верхній одяг та захисну маску на обличчі.

– Я маю третю групу інвалідності, після двох операцій. Кинулась до неї, гукала. Але мені стало погано, потемніло в очах. Присіла на асфальт, а коли прийшла до тями – компанія зникла. Я пів року шукаю Марійку, вже немає сил! Допоможіть знайти дитину! – просить мати зниклої.

Нам вдалось дізнатись, що Марія Вербова наразі знаходиться в офіційному розшуку від Головного управління Національної поліції у Рівненській області.

Якщо ви впізнали дану особу, знаєте про її місцеперебування, повідомте за телефоном: 097 610 82 17 (мати Вербова Ганна Степанівна), або поліції «на гарячу лінію»: 102.

Джерело