Медики Львівського перинатального центру прооперували хлопчика з Тернополя, який народився на шостому місяці вагітності. У немовля діагностували важку патологію очей. Після оперативного втручання він зможе бачити. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Теодор народився на 24 тижні вагітності та мав вагу — 560 грамів. У нього діагностували складну патологію очей — задню агресивну ретинопатію недоношених. Коли хлопчика привезли до Львова, медики терміново скерували його на операцію.

"Враховуючи сам стан сітківки і те, що судин було дуже мало — велика васкулярна зона, тут просто одна лазеркоагуляція не допомогла б. Ми спільно із хірургами прийняли рішення ввести Анти-VEGF препарат. За два тижні ми зробили допоміжну лазеркоагуляцію, а за місяць — ще одну. Ми вже точно знаємо, що з очками все буде добре, Судинки ростуть як треба і наш крихітний пацієнт буде бачити", — каже лікарка-офтальмолог Ірина Музичка.

Львівські медики врятували зір недоношеного хлопчика з патологією очей

Теодор вже набрав вагу до 3610 грам.

"У мого хлопчика буде майбутнє, наповнене здоров’ям. У мене було так багато переживань і страхів, але тепер я впевнена, все буде добре. Ми побороли найстрашніше —проблему із зором. Ми щодня ростемо і розвиваємося, тут маємо професійну допомогу, підтримку й опіку", — каже мама хлопчика Олена.

Невдовзі хлопчик з мамою повернуться додому.

Читайте також: У Львівському перинатальному центрі виходили хлопчика вагою 700 г

Джерело