Гуманоїдні роботи Tesla Optimus призначені для заміни людей і зрештою будуть служити мільйонам, виконуючи такі завдання, як приготування їжі, стрижка газонів та догляд за людьми похилого віку.

Відповідну інформацію продемонстрували на порталі "DailyStar"

Нові подробиці про гуманоїдний роботу Tesla Optimus розкрив генеральний директор Ілон Маск, який сказав, що вони призначені для заміни людей у ​​«повторних, нудних і небезпечних завданнях».

Ілон Маск розповів про людиноподібного робота Tesla Optimus:

У есе, опублікованому в журналі China Cyberspace, Маск написав: "Боти Tesla спочатку призначені для заміни людей у ​​нудних і небезпечних завданнях. Але бачення полягає в тому, щоб вони обслуговували мільйони домашніх господарств, наприклад, готували, стригли газони та доглядали людей похилого віку".

Ілон Маск розповів про людиноподібного робота Tesla Optimus:

За словами Маска, робот був спроектований так, щоб мати людські риси та кінцівки.

"Біт Tesla за зростанням і вагою близький до дорослої людини, може переносити або піднімати важкі предмети, швидко ходити дрібними кроками, а екран на його обличчі - це інтерактивний інтерфейс для спілкування з людьми", - сказав він.

"Ви можете поставити запитання, чому ми розробили цього робота з ногами. Тому що людське суспільство засноване на взаємодії двоногого гуманоїду з двома руками та десятьма пальцями. Тому, якщо ми хочемо, щоб робот адаптувався до навколишнього середовища і міг робити те, що роблять люди, він має бути приблизно того ж розміру, форми та можливостей, що й людина".

Ілон Маск розповів про людиноподібного робота Tesla Optimus:

Маск припустив, що в майбутньому Tesla Bot може коштувати дешевше за автомобіль.

Він сказав: "Після цього корисність роботів-гуманоїдів збільшуватиметься з кожним роком у міру зростання виробництва та зниження витрат. У майбутньому домашній робот може бути дешевшим за автомобіль. Можливо, через десять років люди зможуть купити робота своїм батькам у подарунок на день народження".

Деталі бота включають комп'ютер автопілота, використовуваний в автомобілях Tesla, який буде включений в бота, що дозволить гуманоїду розпізнавати об'єкти реального світу.

Джерело