У ПриватБанку повідомили про нововведення. Зокрема, у додатку "Приват24"  з'явилися нові послуги, а також можливість зміни ліміту картки для юніорів і міжнародне страхування для виїзду за кордон.

Детально про це йдеться у новій публікації на офіційній сторінці ПриватБанку у Фейсбуці. 

"Що нового в Приват24? Інвойси Payoneer для фрилансерів. Можна виставляти інвойси Payoneer контрагентам через Приват24. Зміна ліміту на Картці Юніора. Відтепер юніори можуть подавати заявки на зміну ліміту картки через меню "Гаманець". Батькам надсилається запит на підтвердження в Приват24.", - йдеться у повідомленні. ПриватБанк

ПриватБанк відтепер надаватиме нові послуги: що змінилося у додатку фінустанови

ПриватБанк відтепер надаватиме нові послуги: що змінилося у додатку фінустанови

Крім того, у ПриватБанку пропонують "заробити, коли роботодавці – ваші батьки". Адже сервіс "Зробив – заробив" тепер з'явився й у вебверсії Приват24.

"Батьки можуть ставити своїй дитині завдання та призначати винагороду за їх виконання. Якщо виконання завдання підтверджено, дитина отримує грошову винагороду на картку Юніора", - пояснюють у фінустанові.  ПриватБанк

ПриватБанк також пропонує оновлення щодо міжнародного страхування для виїзду за кордон "Зелена картка". Оформити його можна на строк від 15 днів до 1 року. Тепер воно доступне й у вебверсії Приват24.

"Для iOS. Для Android. Вебверсія Приват24. Беремо і робимо!", - додають у банку. ПриватБанк

Джерело