Популярна українська акторка театру та кіно Ксенія Вертинська є донькою Олексія Вертинського, але вона стала впізнаваною не лише завдяки зірковому батькові. Жінка грала у "Сватах", "СідОренки-СидорЄнки" і навіть у "Слузі народу" разом із президентом Зеленським.

Ксенія Вертинська у своєму Instagram, за яким стежить близько 17 тисяч людей, чесно зізналася, чи сумує за сценою та виставами у театрі. Як відомо, через війну багато проектів тимчасово або повністю закрилися, артисти залишилися без роботи, у тому числі й вона.

Донька Олексія Вертинського зі

Донька Олексія Вертинського зі

Однак, як заявила знаменитість, вона просто заборонила собі сумувати і вже на другий місяць з початку бойових дій прийняла ситуацію такою, якою вона є.

"Зрозуміла,що треба просто прийняти той факт,що нічого не можу змінити і так як було вже не буде.Звісно буде добре,але просто по іншому", - додала Ксенія.

Акторка також зізналася, що їй знову хотілося б вирушити до гастрольного туру містами України. Прожити ті позитивні емоції, подарувати собі та глядачам гарний настрій, а ще поспілкуватися з усіма.

"Тому я не сумую,мені цього просто неймовірно не вистачає

Джерело