У Львівській філармонії стартував 9 фестиваль "Музика у старому Львові". Фестиваль міжнародний. Паралельно відбувається у Львові та Кракові. Про це Суспільному розповіла керівниця відділу маркетингу Львівської філармонії Тетяна Косторна.

Перший концерт фестивалю – це програма камерної української музики. Твори, зокрема, Мирослава Скорика, Євгена Станковича виконують скрипалька Богдана Півненко, піаністка Оксана Яремчук та віолончеліст і композитор Золтан Алмаші. Його твори теж є у програмі першого концерту.

"Ми відчайдушно боремося і також засобами музики і насамперед, української музики. Це величезний стимул і поштовх для того, щоб багато української музики виконувалось і створювалось. І підіймались пласти музики, які до того були забуті", – каже композитор та віолончеліст Золтан Алмаші.

У Львові стартував 9 фестиваль

Під час фестивалю-побратима "Музика у старому Кракові" відбудеться благодійний концерт на якому збиратимуть гроші для українського війська. І виступатимуть музиканти із різних міст України.

"Будуть музиканти із Києва, Львова, Івано-Франківська, Луганська, а в тому концерті, який звучатиме у Кракові будуть музиканти із Маріуполя", – каже керівниця відділу маркетингу Львівської філармонії Тетяна Косторна.

Триватиме 9 фестиваль "Музика у старому Львові" до 28 серпня.

Читайте також: Львівська опера відкрила 123-й театральний сезон: як це було

Джерело