15 серпня слідчий суддя Долинського районного суду Івано-Франківської області обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів 74-річному мешканцю Болехівщини.

Підозрюваний на протязі тривалого часу проживав в дерев’яному саморобному приміщенні, що знаходиться на полігоні твердих побутових відходів Болехівської ТГ в урочищі Криве Болехівської територіальної громади. Поряд з ним проживала потерпіла, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Долинський районний суд.

 Вони здійснювали сортування відходів і при їх розподілі між ними систематично виникали словесні конфлікти, які супроводжувавсь словесними погрозами.

Не поділили сміттєзвалище: на Прикарпатті пенсіонер з ножем накинувся на жінку

13 липня 2022 року близько 16.00 год., їхній конфлікт перейшов в активну фазу, у ході якого у нього виник умисел позбавити життя потерпілу. Для цього він зайшов з ножем до приміщення де перебувала жінка. Чоловік завдав їй кілька ударів ножем у голову. Однак їй вдалося двічі відхилитися. Та це лише розлютило кривдника і він вже із значною силою вдарив її ножем в серце.  Внаслідок цього потерпіла отримала тілесне ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітки із ліва, між другим і третім ребром, лівобічний пневмоторакс, які мають ознаки тяжких тілесних ушкоджень.

 Підозрюваний довів би до кінця розпочате якщо б у приміщені не знаходився співмешканець потерпілої та не виштовхав його із середини на вулицю, зачинивши двері.

Підозрюваний неодружений, постійного місця проживання і роботи не має, без міцних соціальних зв’язків, також обгрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України на території Мукачівського району Закарпатській області.

Оскільки кримінальне правопорушення, у вчиненні якого він підозрюється, вчиненене із застосуванням насильства то слідчий суддя не знайшов підстав визначати розмір застави.

Не поділили сміттєзвалище: на Прикарпатті пенсіонер з ножем накинувся на жінку

Джерело