Згідно з повідомленням Bloomberg, Blizzard скасувала мобільну гру World of Warcraft. Гра, створена у співпраці з китайським видавничим партнером Blizzard NetEase, перебувала у розробці протягом трьох років, перш ніж конфлікт щодо умов фінансування зупинив проект.

Відповідну публікацію оприлюднили на ігровому порталі "theverge"

У відповідь на звіт представник Blizzard Ендрю Рейнольдс заявив: «У нас, як і раніше, надзвичайно успішні відносини з NetEase, і абсолютно невірно припускати, що були фінансові суперечки».

Blizzard скасували мобільну гру

Activision Blizzard зіткнулася із судовим позовом та негативною реакцією співробітників на сексуальні домагання.

Згідно з Bloomberg, мобільна гра World of Warcraft носила кодову назву «Нептун» і мала стати мобільним побічним продуктом MMORPG.

Скасування відбувається у цікавий час, оскільки Blizzard активно просувається на ринок мобільних пристроїв, розробляючи оригінальні ігри для цієї платформи. Ще в травні розробник оголосив Warcraft Arclight Rumble "мобільною стратегічною грою в жанрі екшн", а в червні випустив Diablo Immortal, чия сумнівна модель монетизації, схоже, не вплинула на її популярність.

Blizzard та NetEase є партнерами з 2008 року. Компанія спільно розробила Diablo Immortal, видає ігри Blizzard, такі як Hearthstone і World of Warcraft в Китаї і є учасником Blizzard Overwatch League, який володіє чинним чемпіоном світу Shanghai Dragons.

Джерело