"Святий Миколай захищає Миколаїв" та "Острів Зміїний – храм Ахілла. Нова історія Європи" — у Миколаєві презентували дві нові марки та конверти. Їх виготовила "Укрпошта" за ініціативи миколаївської громадської діячки Тетяни Чичкалюк.

Обов’язковим елементом презентації нових марок та конвертів є спецпогашення. Члени комісії з-поміж відомих миколаївців розписалися на продукції та поставили штемпель.

Цей захід став продовженням започаткованого у травні конкурсу політичних та антивоєнних карикатур. Їхня виставка, яка за три місяці з 200 робіт зросла до 800, відвідала 29 країн України та Європи.

"Все почалося з нашої Ассоль. "Ассоль, яка вже не та" Віктора Жеваги, керівника Асоціації карикатуристів Одеси. Він зробив цю роботу, а ми зробили марку. Ця марка вже була представлена в усій Україні, у багатьох країнах Європи та й не тільки Європи. Потім з’явилася марка, яка була присвячена роботі Юрка Журавля – відомого барда, відомого художника, митця, поета з Рівного. І вона долучилася до нашої колекції. І нещодавно в Одесі ми зробили ще одну марку, яка була присвячена роботі Володимира Лєнского і вона так і називається "Острів Зміїний – храм Ахілла. Пишемо світлу історію Європи", — розповіла ініціаторка розробки марок Тетяна Чичкалюк.

Виготовлення партії марок здійснюється за два-три дні. Наразі їх друкують у Києві та Львові.

"Партія може починатися з шести штук на аркуші і марки, зроблені на приватне замовлення, також є офіційною продукцією", — каже директор миколаївської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" Єгор Косоруков.

Читайте також

Жителька Первомайська розмальовує пішохідний перехід у місті

Протягом тижня на Миколаївщині народилися 93 дитини

Внесок у перемогу. Жителі Вознесенська, що на Миколаївщині, плетуть маскувальні сітки

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело