Сьогодні, 15 серпня, у Коломиї комісія розпочала чергову планову перевірку готовності навчальних закладів до 1 вересня.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
Особлива увага звертається на укриття, бо без них про очне навчання і не може йти мова. Ситуація в кожній школі чи садку різна. Бачимо, що десь ремонтні роботи у сховищах вже на фінальній стадії, а в інших місцях – активно тривають. Нема чого приховувати, є кращі є гірші укриття. Це факт. Але час довести все до ладу ще є, – зазначив мер.
До початку навчального року всі сховища мають бути в хорошому стані – саме таке завдання перед управлінням освіти, керівниками шкіл та садків. Тим паче, що комісія, де є також представники від ДСНС та поліції, перевіряє кожне укриття і якщо є зауваження – зразу звертає на це увагу. Розв’язати ці питання дирекція має оперативно.
Продовжуємо підготовку до навчального року. Ще зарано говорити про те, яким він точно буде. Але хочемо бути готові до різних варіантів, – пише Станіславський.
У Коломиї розпочалася планова перевірка укриттів у закладах освіти. ФОТО У Коломиї розпочалася планова перевірка укриттів у закладах освіти. ФОТО У Коломиї розпочалася планова перевірка укриттів у закладах освіти. ФОТО У Коломиї розпочалася планова перевірка укриттів у закладах освіти. ФОТО

Джерело