За словами гостя програми, росіяни вдаються до ракетного терору, тому що не мають змоги наступати. Зокрема, додає він, це стосується Донецької та Харківської областей, Миколаєва та Краматорська.

«Це свідчить не про якісь їхні успіхи, просування, а радше про безсилля, жорстокість. І вони мусять чимось рапортувати, про хоч якісь успіхи. Звичайно, у Кремлі отримують доповіді, що вони знищили ще мільйон наших танків, HIMARS, які вони вже кожного дня знищують», - пояснює Сергій Кузан.

Сергій Кузан пояснив, чому росіяни використовують ракетний терор

На його думку, це чергова репутаційна втрата росії, а наслідком буде зниження морального бойового духу її армії, адже військові також бачать різницю між тим, як воюють українці, і тим, що говорить їхнє командування. Такий дисонанс, зазначає гість програми, колись переросте в зниження бойової спроможності будь-якого російського солдата, хоча й зараз вже можна бачити, як їхній дух падає з кожною нашою успішною атакою.

«Для нас кожен обстріл цивільних об’єктів, а вони пробують дістати наші воєнні об’єкти, але завдають ударів по цивільним, лише тільки більше мотивує вигнати ворога з нашої землі. Ось і весь результат, чого вони досягають своїми ракетними обстрілами», - констатує Сергій Кузан.

Джерело