Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у вівторок, 16 серпня. За її словами у цей день переважатиме волога повітряна маса з періодичними грозовими дощами.

У своєму новому прогнозі, опублікованому на офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук, Наталка Діденко прогнозує, що смуги дощів з грозами перетинатимуть завтра, 16 серпня, всю Україну.

"Тому виділити завтра десь область, де буде зовсім сухо й сонячно всю добу, я б не поспішала. Отже, у вівторок в Україні переважатиме волога повітряна маса з періодичними грозовими дощами. Розподіл температури повітря залишається без змін.", - йдеться у повідомленні синоптикині. Наталка Діденко

Грозові дощі майже не залишать сухого місця в Україні: що утне погода 16 серпня

Грозові дощі майже не залишать сухого місця в Україні: що утне погода 16 серпня

Водночас у східній частині, згідно з прогнозом Наталки Діденко, буде спекотно, до +30+34 градусів. А на решті території очікується +24+28 градусів.

"У Києві 16 серпня буде не спекотно, +24, +25 градусів. Періодично дощ, гроза. Не нарікаємо на дощ, як і на спеку, бо ці атмосферні благодаті ми по-справжньому оцінимо десь аж в листопаді. Хай літо робить, що хоче)", - йдеться у повідомленні.  Наталка Діденко

Джерело