Маєр припинив виступи вже після першої дисципліни, аби не погіршити травми, які турбували його впродовж сезону.

Дворазовий віцечемпіон Олімпійських ігор і чинний чемпіон світу з десятиборства – француз Кевін Маєр – достроково завершив участь у чемпіонаті Європи-2022 з легкої атлетики, що триває в німецькому Мюнхені в межах Мультиспортивного Євро.

У цьому сезоні Маєр повноцінно змагався лише в одному турнірі – липневому чемпіонаті світу в американському Юджині, де вдруге в кар'єрі здобув "золото". Перед тим чемпіонат світу в приміщенні під час зимового сезону він пропускав через травму ахіллового сухожилля та наслідки коронавірусу.

На чемпіонаті Європи Кевін стартував лише в одному виді програми – бігові на 100 метрів, з якого розпочалися змагання в десятиборстві. Проте француз не зміг пробігти всю дистанцію й дістався фінішу вже пішки, тримаючись за стегно. Із часом 11.67 секунди легкоатлет посів останнє, 21-ше, місце.

Читайте також: "Не вистачило підказок тренера". Українка Гладійчук - про виліт у кваліфікації стрибків з жердиною на Євро-2022

Після травматичного старту Маєр знявся зі змагань. Причину такого рішення десятиборець пояснив у коментарі Суспільне Спорт.

"Я виступав на чемпіонаті світу, маючи кілька незначних травм. Але тоді почував себе добре. Зараз же вони далися взнаки. Намагався зробити все, що в моїх силах, але цього було недостатньо. Щоб виступати на таких чемпіонатах, потрібно віддавати себе всього. Намагався бути конкурентоздатним тут, але розумів, що це буде важко. Так і вийшло. Але ні про що не шкодую і пишаюся тим, що я – чемпіон світу".

"Сезон завершений: без серйозних травм, як це було перед початком, – підсумував Маєр. – Тепер я можу з упевненістю очікувати наступного року. Тоді буде ще один чемпіонат світу. А через рік – ".

Читайте також: Одна українка – в топ-30 марафону на чемпіонаті Європи-2022, решта – поза топ-50 Хто такий Кевін Маєр 30-річний французький легкоатлет, який спеціалізується на десятиборстві. Дворазовий срібний призер Олімпійських ігор (2016, 2021). Дворазовий чемпіон світу (2017, 2022), чемпіон світу-2018 у приміщенні. Віцечемпіон Європи-2014, дворазовий чемпіон Європи в приміщенні (2017, 2021). Автор світового рекорду в десятиборстві – 9126 очок (2018). Читайте також: Українські легкоатлети розпочали виступи на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022: перші результати кваліфікації

Джерело