У Кремлі розпочалася паніка: оточення Путіна хоче припинити війну в Україні

У Кремлі розпочалася паніка: оточення Путіна хоче припинити війну в Україні

Йде вже 173-та доба повномасштабної війни, яку Росія веде в Україні, у західних ЗМІ з’явилася інформація, що високопоставлений кремлівський чиновник таємно звернувся до Заходу, з проханням допомогти покласти край цій війні. Нібито він заявив, що Кремль у паніці та відчайдушно потребує припинення війни.

Про це пише The Daily Mirror.

Інформація, передана цим кремлівським чиновником, була поширена серед західних спецслужб. Зазначається, що старші офіцери та чиновники, близькі до президента Росії Володимира Путіна, стривожені західними санкціями та спадом економіки, викликаним війною.

Деякі кремлівські діячі також стурбовані дедалі більш тривожними ризиками, такими як бойові дії на Запорізькій атомній електростанції в Україні.

“Представник путінського найближчого оточення направив Заходу сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти – панічний”, – йдеться у звіті про інформацію від кремлівського чиновника, якого назвали “одним із стовпів режиму”.

Як повідомляв “Апостроф”, раніше російський політолог Дмитро Орєшкін заявляв, що Путін готовий до переговорів, тому що серед населення, номенклатури та еліт Росії зростає втома від проблем, які стали наслідком війни в Україні.

Сообщение У Кремлі розпочалася паніка: оточення Путіна хоче припинити війну в Україні появились сначала на NEWS TiME.

Джерело