Збройні сили України вдало відпрацювали по штабу окупантів у Попасній, локацію якої «злив» пропагандист РФ. Внаслідок удару могли загинути щонайменше 100 «вагнерівців». Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Якщо врешті з'ясується, що більше ста вагнерівців з керівного складу загинули – це для нас вже буде не новиною», – сказав Гайдай.

Чи був на місці удару «кухар Путіна» та куратор ПВК Євген Пригожин голова ОВА сумнівається. – «На жаль, скоріш за все з приводу «кухаря» не буде такої чудової новини, але його заступники – так.

ЗСУ, ймовірно, знищили у Попасній понад сто «вагнерівців», – Гайдай

Як раніше повідомлялося, у неділю, 14 серпня, в окупованій Попасній на Луганщині під удар потрапив штаб російських найманців з приватної військової компанії «Вагнера». 

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Попасній. Гайдай повідомив, що ЗСУ вдало відпрацювали по ворожому штабу, на який навів один із представників росЗМІ.

До слова, триває 173-тя доба повномасштабної війни Росії проти України. Ворог намагається вести наступальні дії на Краматорському та Бахмутському напрямках, але успіху не має.

Джерело