На горизонті замаячив новий жест «доброї волі». На цей раз на правому березі Херсонської області. Наразі поки перспектива не така швидка, але думаю у вересні стане неминучою.

Отже, очікуваний масований контрнаступ росіян на Кривий Ріг і Запоріжжя – не відбувся. Більше того, вони почали розосереджувати свої війська і укріпляти напрям Бердянська і Мелітополя. Здається навіть тупим і корумпованим генералам Путіна стало зрозуміло, що подібна авантюра закінчиться катастрофою. Відправити «армаду» з ризиком втратити тилову логістику – це закінчилося б ще гірше ніж під Києвом.

Водночас, ситуація на правому березі поступово стає критичною. Очевидно, що ремонти мостів після наших ударів і понтони не рятують логістику правобережного угрупування. І хоча окупанти зараз перекинули серйозне підсилення, під українськими ударами їм не вдасться забезпечувати достатній боєкомплект і перекидання техніки. Відступ з правого берега є неминучим в таких умовах.

Новий жест «доброї волі»

Так, окупанти швидко готують купу резервів, але ці резерви в першу чергу потрібні на Донбасі, де продовжується їхня наступальна операція, а також для стримування наших ударів в бік Ізюма.

На секунду увявив собі, як ця кончена 64 осмбр, яка була в Бучі, пакується і знову кудись їде. За шість місяців вони вже були в Бучі, під Ізюмом, зараз поруч з Бериславом і от знову. Бригада бомжів і бродяг.

Джерело