Адміністрація Бєлгорода винесла рішення, що співробітникам мерії, керівникам та працівникам муніципальних закладів, які погодилися на відрядження і роботу в "ДНР" та "ЛНР", будуть виплачувати подвійний оклад у рублях. Загалом з бюджету Бєлгорода планується виділити 1,6 млрд рублів на підтримку окупаційної влади (при затвердженому дефіциті бюджету Бєлгородської області на 2022 рік — 30,8 млрд рублів).

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки України.

"Обіцянки збільшення виплат пов’язані з категоричним небажанням російських чиновників їхати в Україну через побоювання за власну безпеку. Втім, попри ці пропозиції, росіяни продовжують масово відмовлятися їхати в небезпечне відрядження", — повідомили в управлінні.

У Росії агітують держслужбовців до роботи на окупованих територіях України: що їм за це обіцяють

В ГУР зазначили, що з міського бюджету Бєлгорода планують також компенсувати витрати, пов’язані з відрядженням чиновників до України — добові та на інші потреби.

"Вводяться надбавки до добових в іноземній валюті (маються на увазі українські гривні) із розрахунку: 50% – голові адміністрації; 40% – першому та деяким іншим заступникам; 30% – начальникам відділів та їхнім заступникам, а також головним і провідним фахівцям", — зазначили в органі.

Наразі керівництво Бєлгородської області опікується російським окупаційним режимом у Білокуракинському та Троїцькому районах Луганщини. У вересні там планується відкриття шкіл і дитячих садків за участю бєлгородських вчителів і вихователів з РФ.

Нагадаємо, що у Мелітополі Запорізької області росіяни будь-якими способами примушують батьків, щоб діти йшли до школи 1 вересня. Крім того, тиснуть загарбники і на вчителів. 

Читайте також:

Росіяни погрожують людям розстрілами: мер Мелітополя розповів про ситуацію у Запорізькій області та на АЕС

Росіяни не відновлюють захоплені населені пункти, довіра до окупантів втрачається - Гайдай

Американські аналітики назвали причину, чому Кремль не звинуватить Україну у вибухах в Криму

Джерело