Зазначимо, зовсім нещодавно боксер опублікував на своїй сторінці в Instagram перше відео з митрополитом, унаслідок якого його вщент розкритикували підписники.

Утім, Ломаченко не зупинився та виклав продовження інтерв'ю, яке Лука дав російській службі ВВС.

"Частина 2. Якщо Бог з нами, то яка різниця, хто проти нас?", - підписав відео Ломаченко.Цей священнослужитель раніше вже відомий скандальними заявами. Лука казав, що українці заслужили бомбардування російською армією, оскільки терплять гей-паради у Києві. Окрім того, Митрополит – активний противник автокефалії української церкви. Також Лука сприяє депортації українців із Маріуполя, вивозячи мирних мешканців до Росії.

"Жодних висновків після першого відео": Ломаченка вщент розкритикували за викладену другу частину відео інтерв'ю митрополита УПЦ МП

Як наслідок, користувачі знову не оцінили вчинок Василя, "розбивши" його у коментарях до цього відео:

Вася пробив дно... частина 2

Видалив би сторінку як таке постити

Не витримав й хвилини

Ооо кіно продовжується

Вася ти дебіл

Вася вирішив судячи з усього аудиторію свою затролити... Жодних висновків після першого відео;

Вася ти що маку дзьобнув

Навіщо я це дивлюся

Додамо, Ломаченко досі публічно не засудив вторгнення російської армії до України. Утім, Василь від початку війни вступив до тероборони Білгород-Дністровського.

Раніше повідомлялося, що стала відома дата наступного бою Ломаченка. Ім'я суперника і місце проведення поєдинку будуть визначені, коли Василю дозволять виїзд за межі України.

На рахунку Ломаченка 16 перемог (11 - нокаутом) і 2 поразки на професійному ринзі.

В останньому бою, в ніч проти 12 грудня, Василь переміг ганця Річарда Коммі та завоював пояс інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.

Джерело