У Сумах завершилась третя зміна літнього табору "Академії боротьби Юрія Голуба".

Протягом тижня юні спортсмени тренувались та проходили різноманітні майстер-класи. 12 серпня на майданчику для пляжної боротьби відбулись змагання. Про це повідомляє "Суспільне|Суми".

У Сумах змагались юні борці

Серед понад пів сотні учасників табору й вихованець табору Ігнатій Бондар. На питання: "Що отримав у цьому таборі?" говорить: "Силу і мужність. Тут багато друзів. Мені тут подобається спілкуватися, грати у різні рухливі ігри. Ми тут боремося майже кожен день. Тут дуже класно".

Серед хлопців у таборі тренуються і дівчата. Підтримати свою онучку прийшла Тетяна Прихожай. "Я задоволена, що у нас поруч з будинком такий клуб. І у мене хоч і дівчинка, але вона з задоволенням ходить. І чекає – коли буде тренування і біжить прямо сюди. А я дужче всіх задоволена, що вона при ділі", — розповіла бабуся вихованки табору.

Прийшли підтримати спортсменів і батьки. Говорять, рік тому на цьому майданчику росли бур’яни, сьогодні займаються діти. "Тут просто була трава, вигулювали собак і взагалі нічого не було. Все почалося з того, що Юрій Юрійович побудував веломайданчик, велопарковку. А я йому: "Юрій, давай тут зробимо дитячий майданчик", — розповів батько вихованця Юрія Голуба Євгеній Марченко.

Так біля спортивного залу, де займаються вихованці "Академії боротьби", виріс майданчик з турніками та брусами, піщаним рингом для вільної боротьби. Все — спільними зусиллями батьків та тренерів. Тут і завершилась третя табірна зміна у "Академії боротьби Юрія Голуба".

12 серпня відбулися змагання з пляжної боротьби. 13 серпня юні спортсмени змагались у вільній боротьбі, наступного дня – у боротьбі сумо. Усі учасники отримали пам’ятні призи.

Джерело