Про це він розповів у програмі «Різні люди».

На думку гостя програми, успіхи ЗСУ на полі бою та провал військ рф призведе до того, що росіяни почнуть ставити питання, куди поділося фінансування армії, для чого це все було, а відтак почнуться і відцентрові процеси.

Євген Карась заявив, що після війни ні Україна, ні світ вже ніколи не будуть колишніми

«росія зараз – це такий великий казан, накритий кришкою ФСБ, і нам здається, що все монолітно», - пояснює Євген Карась.

Натомість він зазначає, що зараз у росії проводяться масштабні зачистки, це ще можливо, поки напруга докипає, але імперські амбіції рано чи пізно зникнуть. Водночас націоналіст підкреслює, що наша перемога полягає не лише в поверненні українських території. Це, каже він, буде радше як телепорт у минуле, коли Донбас і Крим українські.

«Це вже так не працює, ми в минуле не повернемось. Уже ніколи не буде таким Хрещатик, таким Маріуполь, ми такими не будемо. Ми вже подорослішали і світ вже змінився, ми його змінили при чому так фундаментально, що вся ця кров того була варта», - пояснює Євген Карась.

Водночас гість програми зазначає, що повернення українських території однозначно буде і ця задача стоїть у командуванні. Тим не менш, підкреслює націоналіст, це не означатиме знищення росії, а продовження її функціонування в нинішньому територіально-політичному складі чи навіть іншому буде означати можливу загрозу у майбутньому.

Джерело