Він повідомив, що «за» проголосували 328 депутатів.

Таким чинов військовий стан і мобілізацію продовжено в Україні ще на 90 діб – до 21 листопада.

Мобілізацію та військовий стан продовжили: на скільки діб і до якої дати

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан уранці 24 лютого, після початку вторгнення російських військ в Україну. Він, зокрема, передбачає заборону на виїзд за кордон чоловіків віком 18–60 років, окрім особливих умов.

Мобілізацію та військовий стан продовжили: на скільки діб і до якої дати

Також президент оголосив в Україні загальну мобілізацію. Востаннє дію воєнного стану і мобілізації в Україні продовжили 22 травня, також на 90 діб – до 23 серпня.

Загальна мобілізація, згідно з законодавством, відбувається по всій території України. Вид (відкрита чи прихована), обсяги, порядок і строк проведення мобілізації визначає президент.

Під час оголошення загальної мобілізації громадяни зобов'язані з'являтися за викликом до територіального центру комплектування та соцпідтримки для взяття на військовий облік військовозобов'язаних чи резервістів.

Мобілізацію та військовий стан продовжили: на скільки діб і до якої дати

Також нагадаємо, що громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи військової частини чи територіального центру комплектування та соцпідтримки.

Також повідомлялось, що російський опозиціонер заявив, що коли піде Путін, для росіян може стати ще гірше. 

Тим часом зірка Квартал 95 пародією висміяв ридаючу "туристку" в Криму. 

Джерело