П'ятий президент наголосив: ми маємо героїчні вчинки наших бійців

Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Прямий" розповів, що у нас немає іншого завдання, ніж перемога України. Про це повідомляє пресслужба партії "ЄС".

"У нас немає іншого завдання, ніж перемога. І у витрачанні коштів немає іншого напрямку, ніж Збройні сили України", – сказав Порошенко. 

У нас немає іншого завдання, ніж перемога України, ми всі зараз цим живемо – Порошенко (Відео)

П'ятий президент вкотре наголосив, що зараз усі зусилля мають бути сконцентровані для контрнаступу.

"Не буде, знаєте, такого широкомасштабного контрнаступу – о 12 годині ночі вся країна піднялась, пішла в широкомасштабний наступ і всіх там викинули, всіх перемогли – це в уяві штатних брехунів, які дезорієнтують суспільство. А ті, хто буває на фронті, знають, що буквально вигризають, видирають кожне село, кожних 100 метрів наступу. І знають ціну, яку ми платимо за це", – наголосив Порошенко.

"Дуже добре і якісно підготовлена бригада, яку готували до штурму, потребує не лише власної підготовки, а й ефективної координації з артилерією, із розвідкою, із засобами РЕБ для того, щоб знешкодити ворожі безпілотники, зараз це буде уже важлива позиція", – сказав лідер партії "ЄС".

Він зазначив, що техніка, яку Фонд Порошенка та волонтери ГО "Справа громад" передають у війська, підсилює бойові спроможності підрозділів.

"Нові пікапи L200 – ми завершуємо проєкт передачі 81-й бригаді. Дуже крутий проєкт "бойових бджілок" – дронів Autel, зокрема і з нічним баченням. Дуже позитивні відгуки від бойового застосування. У Харкові, на території Харківської області ми мали зустріч із двома різними батальйонами, які тримають оборону, Силами Спецоперацій. Хочу наголосити, що ми не просто передаємо дрони Збройним силам, ми думаємо, яким чином нам покращити модельний ряд, бойове застосування, програмне забезпечення. І це вже такий міцний зв'язок з нашими партнерами з бойових бригад. Дрони йдуть зараз в десантні бригади – по 25 дронів. І це означає, що в кожному бойовому взводі буде один дрон. Ми налагодили систему, коли командир бригади буде мати повну картинку по всьому наступу, смузі оборони або контрнаступу", – розповів Порошенко.

Також, зазначається, що батальйону Десантно-штурмових військ передали 11 нових бронемашин MLS SHIELD.

"Ми дуже добре воюємо. Нам треба забезпечити контрнаступ. Кожен на своїй ділянці, але пріоритет – це правобережна Херсонська область. Там воює частина, у створенні якої я брав безпосередню участь, і нині ми маємо просто героїчні вчинки наших бійців", – зазначив п'ятий президент.

"Контрнаступ – це те, чим зараз живе кожен українець. Так, ми не приймаємо зараз військових рішень. Я вже не є верховним головнокомандувачем, але на своєму місці я і кожен член моєї команди робить максимум можливого для того, щоби забезпечити контрнаступ. Ми всі зараз цим живемо", – підсумував Порошенко. 

Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Джерело