Так, Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині Макларен заявив, що атлети не несуть спільної відповідальності за політику своїх країн.

Слова Макларена цитує Tagesschau.

"Те, як з ними роблять, — несправедливо. Спортсмени не розпалювали цей конфлікт та не відповідальні за те, як він розвивається. Це дві причини, через які їм потрібно знову дати можливість виступати.

"Вони не розпалювали цей конфлікт": ексголова WADA закликав повернути спортсменів із РФ та Білорусі до міжнародних змагань

Якщо Спортивний арбітражний суд (CAS) ухвалить рішення на користь спортсменів, міжнародні федерації будуть змушені дозволити їм знову брати участь у змаганнях. Прогноз про шанси росіян у суді? Все абсолютно відкрито", - зазначив Макларен.

Нагадаємо, що на початку повномасштабної війни, яку Росія розв'язала проти України, голова МОК рекомендував міжнародним федераціям не допускати спортсменів країн-агресорок до змагань. Однак у червні Бах зробив резонансну заяву про те, що недопуск до змагань росіян і білорусів порушує принцип "спорт поза політикою" та унеможливлює "чесність проведення змагань".

Як наслідок, олімпійський чемпіон Токіо-2020 з греко-римської боротьби Жан Беленюк жорстко розкритикував позицію президента МОК після його скандальної заяви щодо участі в турнірах спортсменів з Росії та Білорусі.

Читайте також:

"Жодних гімнів, прапорів та національних кольорів": МОК не збирається повертати до змагань спортсменів із РФ та Білорусі

"Дикунам не місце в спорті": заслужений тренер України висловився про усунення представників країн-агресорок

"Безпрецедентна історія": чемпіон Олімпіади з РФ влаштував істерику через відсторонення росіян від міжнародного спорту

Джерело