У боях проти росіян загинув один з найкращих льотчиків Повітряних сил ЗСУ — Антон Листопад

Про це повідомила адміністрація ліцею.

Листопад навчався у ліцеї з 2005 до 2008 року. Вже у 2010 році він підписав контакт із ЗСУ. Водночас з 2013 по 2018 рік здобував освіту у Харківському національному університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

“Після здобуття відповідної освіти Антон став військовим пілотом найвищого класу. Мільйони українців із захопленням і гордістю спостерігали у день 30 річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Ведучим цієї колони був саме наш Антон”,– зазначили у повідомленні.

У 2019 році Антона Листопада визнали кращим льотчиком Повітряних сил ЗСУ. Він був учасником бойових дій на сході України. З перших днів повномасштабної війни брав участь у захисті українського неба. За декілька днів до загибелі, за проявлену мужність, відвагу та професіоналізм український пілот був нагороджений президентом України  орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

  • 26 липня під час виконання бойового завдання загинув український льотчик Олександр Кукурба, який у квітні отримав звання Героя України.
  • У боях під Бахмутом (Донецька область) загинув український журналіст Олександр Савоченко. Його поховали у рідному селі Поліському.
  • Також нещодавно у Військовій академії Одеси відбулася церемонія прощання з командиром 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Віталієм Гуляєвим та іншими офіцерами, які загинули на Миколаївщині під час звільнення південних рубежів України від російських окупантів.

Джерело