До 18-го сезону Destiny 2 залишилося всього кілька тижнів, і він містить деякі з найбільш затребуваних екзотичних змін у новітній історії .

Цю новину розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Bungie розповіла про велику кількість змін у зброї у своєму останньому щотижневому повідомленні у блозі. Як пояснила Бангі раніше цього літа, нетривіальну частину змін зброї 18-го сезону було перенесено на поточний сезон, щоб допомогти зберегти гру. Отже, це оновлення в цілому менше, ніж деякі інші, але все ж таки воно володіє страшенно потужним ефектом. 

Шутер

Екзотичні зміни лідирують, а дорогоцінна жменька гармат отримує античемпіонську функціональність. Ось повний склад: Le Monarque – внутрішнє навантаження (на отруйних стрілах), громовержець – внутрішнє навантаження, зловживання діями – вбудований Unstoppable (при вибухах), винищувач бажань – вбудований Антибар'єр.

Шутер

Це має розблокувати деякі нові комбінації спорядження для роботи з певними типами чемпіонів у таких речах, як Похмурі нальоти. Гравці вже кілька сезонів просять додати більше вбудованих модів для чемпіонів — це було одним із слабких місць. Це говорить, що основний контент Destiny 2 потребує допомоги, тому ці доповнення не можуть з'явитися досить швидко. 

Деякі екзотичні предмети також отримують загальніші бафи. Наприклад, стара і забута Legend of Acrius тепер має Trench Barrel на Exotic Catalyst, бафф втрат Fighting Lion був виправлений, а Divination Ticuu буде малювати стріли трохи швидше. 

Джерело