Український музикант, вокаліст гурту "Океан Ельзи" та один із тренерів на вокальному проекті "Голос країни-12" Святослав Вакарчук не дуже часто радує своїх шанувальників свіжими публікаціями в соцмережі Instagram, де за ним стежить трохи більше 300 тисяч людей.

Святослав Вакарчук вирішив привітати шанувальників із Міжнародним днем ​​шульги, який відзначається 13 серпня, а також поділитися цікавим фактом про себе.

Святослав Вакарчук розповів, яким бунтарем був у радянській школі та що витворяв обома руками:

Святослав Вакарчук розповів, яким бунтарем був у радянській школі та що витворяв обома руками:

Як виявилося, музикант у дитинстві був тим ще бунтарем. У радянській школі всіх дітей змушували писати правою рукою, це була обов'язкова умова під час СРСР, і Святослав не був винятком. Звичайно, він навчився, але все ж таки тихенько писав і лівою, поки злі пропадачі нічого не бачили.

І ось, через роки звичка закріпилася. Тепер Вакарчук може писати і лівою, і правою рукою. Щоб довести фанатам свою маленьку "унікальність", він написав обома руками відоме всім патріотичне вітання: "Слава Україні! Героям слава!".

"Завжди залишайтеся собою - це шлях до перемоги", - заявив Вакарчук.

Раніше ми писали про те, що Святослав Вакарчук із "ОЕ" заспівав із легендарними Coldplay заради "Обійми": "Як сильно..."

Джерело