Відома українська співачка Ірина Федишин побувала в гостях у воїнів ЗСУ та похвалилася серйозним трофеєм. Фото зірка опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Ірина Федишин із перших днів повномасштабного російського вторгнення робить багато для бійців ЗСУ. Вона неодноразово відправляла на передову автомобілі та необхідну амуніцію, щоб захисники ще ефективніше боролися проти зла.

Ірина Федишин вирушила на передову до воїнів ЗСУ та похвалилася серйозним трофеєм:

Ірина Федишин вирушила на передову до воїнів ЗСУ та похвалилася серйозним трофеєм:

Так, цього разу Ірина Федишин вирішила особисто відвідати воїнів ЗСУ та поділилася яскравим кадром із поїздки. На фото зірка позує сидячи у величезному броньованому автомобілі, який ЗСУ захопили як трофей у бою із загарбниками. Артистка зазначила, що цей трофей оцінюється в мільйони доларів і захопилася роботою українських захисників.

"Дорогий трофей ЗСУ вартістю кілька мільйонів доларів. PS: побувала у хлопців. Наші захисники не лише громять орків, а й захоплюють у боях серйозну техніку. Пишаємося вами, Збройні Сили України", - написала виконавиця.

Шанувальники пожартували, що співачка підібрала машину явно не за розміром.

"Оце тачка))) Ви як ельфиня маленька", "Іруся, Ви як талісман у цій машині. Все буде Україна", - написали в коментарях.

Ірина Федишин вирушила на передову до воїнів ЗСУ та похвалилася серйозним трофеєм:

Також наш портал інформував,  що Рита Ора вразила фанатів у тріснутій мікро сукні на великій сцені: знизу все було видно під час концерту.

Крім того, ми писали,  Міс Україна Всесвіт-2022 Вікторія Апанасенко розповіла про внутрішні проблеми: "З'явилися постійна слабкість, втома".

Джерело