У Петрівській громаді Кіровоградської області зібрали перший врожай "Садів Перемоги" – майже пів сотні відер цибулі. Про це Суспільному розповіла голова волонтерської організації "Допоможемо воїнам Петрівщини" Алла Горнистова.

На території Петрівської громади засадили майже 4 гектари "Садів Перемоги". Посадили моркву, цибулю, буряк, редиску, розсаду огірків та помідорів. Найбільше картоплі – три гектари.

Цибулю посадили на 15 сотках землі. Вибирали її два десятки працівників Петрівської селищної ради.

"Нині ми просушуємо цибулю, висипали під навісом у дитячому садку. Зібраний врожай плануємо передати переселенцям та нашим військовим. Тепер готуємось збирати помідори. Будемо консервувати та готувати борщові приправи. Також непогано цього року на громадських городах вродила картопля".

У Петрівській громаді на Кіровоградщині зібрали перший врожай

За словами секретаря Петрівської селищної ради Володимира Руденка, у червні в громаді проживали понад 900 переселенців. 5 серпня у селищі ромістили дві сотні людей з Донецької області.

Читайте також Кіровоградщина прийняла третій евакуаційний потяг з Донеччини. Людей розселили в Петровому. Петрівська громада на Кіровоградщині отримала побутову техніку для переселенців. У Петрівській громаді облаштували 22 будинки для переселенців. Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело