Україна не піде на територіальні поступки в обмін на вступ до НАТО.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Таким чином він відреагував на пропозицію колишнього держсекретаря США Генрі Кісінджера щодо необхідності вступу України до Північноатлантичного альянсу в обмін на закріплення за РФ захоплених у 2014 році українських територій.

Вступ до НАТО в обмін на території: в Україні відповіли на пропозицію Кіссенджера

"У всій цій історії найпоказовішою є навіть не спроба вмовити нас на переговори (читай, припинення вогню) шляхом ядерного шантажу на ЗАЕС, а випуск кракена - Кіссенджера з його пропозицією "... вступ до НАТО в обмін на території".

Вступ до НАТО в обмін на території: в Україні відповіли на пропозицію Кіссенджера

Нагадаю, що Ізраїль цю історію «світ в обмін на території» проходив двічі. І двічі стало лише гірше.

І нагадаю також – що російська армія вже перебуває за межею стратегічного зламу: мобілізація провалена, відмовників море, нового великого наступу організувати не в силах, ракетні обстріли – кіт наплакав, у Криму приймають, у Херсоні ковтають. 

Є знакові персонажі (і події), поява яких є ознакою заміни якщо не епохи, то фази.

Перехід стратегічної ініціативи до України ознаменувало повернення Макдональдса, удар по Саках, прорив Гіркіна та надрив Кіссенджера (було ще одне, але про нього і так багато говорять). 

Ні, хлопці. Не буде жодного обміну територій. Ні на що навіть на НАТО. Навіть не намагайтеся. Буде послідовний та зосереджений винесення російської армії з нашої території. Вперед ногами".

Вступ до НАТО в обмін на території: в Україні відповіли на пропозицію Кіссенджера

Також повідомлялося, що Україна наближається до перемолмного моменту - що відбуватиметься на фронті найближчими тижнями.

Джерело