Зірки 11 сезону романтичного шоу "Холостяк" Михайло Заливако та Анна Богдан активно спілкуються з шанувальниками на сторінках власних блогів в соціальній мережі instagram. На відміну від Михайла, у якого 177 тисяч підписників, Анні вдалося зібрати 241 тисячу шанувальників

Михайла Заливако з

Як відомо, після проєкту пара довго не втрималась та  вони офіційно розлучилися. З початком повномасштабного вторгнення Михайло взагалі зник з інформаційного простору, а шанувальники запідозрили, що холостяк втік з країни. Проте Михайло відновив спілкування з шанувальниками та пообіцяв більше розповідати про себе.

Михайла Заливако з

Судячи з блогу Анни, вона виїжджала за кордон. також радила підписникам, як правильно оформити візу до Великої Британії та два тижні тому відпочивала у Хорватії.

А ще в червні Анна розставила всі крапки над "І" та розповіла, що стосунки з Михайлом в неї закінчилися. У своєму блозі вона написала так:

"На жаль, наші стосунки закінчилися, це моє остаточне рішення. Це рішення далось мені важко".

Проте, як виявилось, пара явно про щось мовчала. Журналістам 24 каналу надали ексклюзивне відео вечірньої прогулянки по Львову Анни Богдан та Михайла Заливако. Пара ніжно обіймається, а потім Михайло ніс Анну на спині.

Варто зазначити, що раніше Богдан говорила, що планує 12 серпня повернутися в Україну з-за кордону. Можливо, Михайло вирішив її зустріти.

Джерело